Väike aia kokkupandav käru Toidukaupade vagun

Väike aia kokkupandav käru Toidukaupade vagun
Vaadake seda väikest kokkupandavat vagunit, ökonoomset ja kulutõhusat! See soodne valik sobib ideaalselt kohaletoimetamiseks, toidukaupade ja sisseostude tegemiseks. Selle kompaktse disaini tõttu on seda lihtne ühistranspordis kaasas kanda või kitsastes kohtades hoiustada. See mitmekülgne käru, mis sobib suurepäraselt ka aiatöödeks, sobib suurepäraselt kõigi teie aiatööriistade, tarvikute ja tarvikute kandmiseks, muutes selle oluliseks tööriistaks igale aednikule.
Toodete kirjeldus
| Üksus nr | TMFW004-X |
| Avatud mõõde (sisene) | 29,13 * 18,11 * 35,83 (74 * 46 * 91 cm) |
| Kokkuvolditud mõõtmed (sisse) | 6,3 * 18,11 * 25,2 (16 * 46 * 64 cm) |
| Kandevõime (naela) | 88 (40 kg) |
| Neto/brutokaal (naela) |
14,11 (6,4 kg) / 15,43 (7 kg)
|
| Ratta suurus ja materjal | 5*1,5 PVC |
| Raami materjal | Q195 süsinikteras |
| Kangas | 600D Oxfordi riie (PVC kate) |
| Värv | Nõustu kohandatud |
| Kohandatud tugi | ODM/OEM/OBM |
| Rakendus | Rand, telkimine, aed, õues |
| Päritolukoht | Shandong, Hiina |


Kõrguse reguleerimiseks vajutage nuppu. Selle proovi jaoks oleme kasutanud kõige tavalisemat käepidet, millel pole erilisi funktsioone. Selle voltimisstiili puhul saame kohandada muid käepidemeid, näiteks torsioonvedru käepidet, mis on paigutatud mis tahes nurga alla, käepide põrkub automaatselt tagasi ega kuku põrandale. Samuti on käepide, mille abil saab kõrgust reguleerida. Andke meile teada, kui teil on taotlusi.

Lisage kaks topsihoidjat. Kui olete kokkupandava vaguniga väljas ja ringi liikute, saate hõlpsaks hoiustamiseks kotti panna väikesed esemed, nagu veetopsid ja prillitoos. Valmistatud 600D oxfordi kangast ja süsinikterasest raamist, mis tagab vastupidavuse.
Selle kokkupandava käru väikese korpusega sobitamiseks valisime väikesed rattad, kasutades 5*1,5 PVC-rattaid, mille kandevõime on 88 naela, mis on kandevõime osas palju väiksem kui meie teistel mudelitel, kuid igapäevaelu kasutamine on täiesti rahul!

Erinevad valikud ratta materjali ja suuruse osas, praegu kasutatakse rohkem PU-d, PVC-d, kummimaterjali, ratta suurust vastavalt kliendi kohandamisnõuetele. Vastupidavad maastikurattad on siledad, vastupidavad ja loodud maksimaalse stabiilsuse tagamiseks ning võivad kergesti liikuda pindadel, nagu betoon- ja puitpõrandad, kruus, mustus ja isegi liiv.



Sellel stiilil on Amazoni kõige populaarsem voltimisstruktuur, see on kõige lihtsam voltimisstiil, mis keskendub mugavusele, mis volditakse kahes suunas ja avaneb vaid ühe sekundiga, muutes sellega hõlpsalt manööverdamise. Hoidmisel tõmmake alumise laua keskel olevast rihmast ja tõstke kokkuklapimiseks, see võtab väga vähe ruumi.
Seotud tooted
| ITEM |
|
|
|
|
| Kaal (Ib) | 23.4 | 17.9 | 26.46 | 30 |
| Avatud suurus (tollides) | 35.83*20.08*40.55 | 28.35*18.9*21.65 | 50*22.83*44.09 | 39.76*22.44*42.52 |
| Kokkupandud suurus (tollides) | 7.87*22.44*30.71 | 7.09*19.29*29.13 | 24.4*7.09*31.5 | 14.57*12.6*31.5 |
| Kandevõime (naela) | 176 | 132 | 176 | 220 |
Kohandamise protsess
Kui soovite erinevateks tegevusteks, nagu telkimine, rannareisid ja muud väliseiklused, kaasa võtta kõik varustuse, soovitame teil tellida meie suur raskeveokite kokkupandav käru. Võtke meiega ühendust ja öelge meile oma nõue:



KKK:
Kas olete tootja või kaubandusettevõte?
Oleme oma tehasega kokkupandavate vagunite tootja. Omades 24-aastast kogemust survevalutoodete ja plekkdetailide valmistamisel, saate sellest kindlasti midagi.
Mis on teie MOQ?
MOQ põhineb tootel. Erinevatel toodetel on erinev MOQ. Tavaliselt on meie MOQ üks konteiner. Kuid me aktsepteerime teie proovitellimuse jaoks väiksemat kogust. Palun öelge meile, mitu tükki vajate, me arvutame vastavalt maksumuse, lootes, et saate pärast meie toodete kvaliteedi kontrollimist ja meie teenuse tundmist teha suuri tellimusi.
Kas ma saan oma logo kohandada ja tootele värvi määrata?
Jah, lihtsalt pakkuge mulle oma logo kujundust AI- või PDF-vormingus, et meie disainer teeks teile kuvamise.
Kuum tags: väike aia kokkupandav käru tarbekaupade vagun
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Küsi pakkumist















