Garden Beach Toidukaupade ostukäru Kokkupandav vagun
Üks mu lemmikesemeid igapäevaeluks – kokkupandav vagun! Olenemata sellest, kas olete väljas ostlemas, telkimas või lihtsalt piknikule suupisteid ja jooke kaasas kandes, on see asi tõeline mängumuutus.
Me kõik teame, kui tüütu võib olla nende raskete kottide üksi tassimine, eriti kui läheme suurele poeskäigule. Kuid kokkupandava vaguniga saate kõik oma ostud lihtsalt ühe liigutusega transportida. Ja parim osa? Kui olete sellega lõpetanud, voldi see lihtsalt kokku ja pange ära – see ei võta üldse palju ruumi. Kui suundute õue, on teil tõenäoliselt kaasas palju varustust – telke, magamiskotte, jahutusseadmeid jne. Kokkupandava vaguni olemasolu muudab kõike kämpingusse transportimise palju lihtsamaks. Ja kui olete oma reisiga lõpetanud, voldi see lihtsalt kokku ja hoidke seda järgmise seikluseni!
Nii et olenemata sellest, kas olete ostlemas, telkimas või piknikut nautimas, on kokkupandav vagun ideaalne transpordilahendus. Lisaks on seda nii lihtne kasutada ja see võtab väga vähe ruumi, kui seda ei kasutata. Mida sa siis ootad? Hankige endale kokkupandav vagun ja tehke oma elu veidi lihtsamaks!
Toodete kirjeldus
| Üksus nr | TMFW004 |
| Avatud mõõde (sisene) | 28,35 * 18,9 * 21,65 (72 * 48 * 55 cm) |
| Kokkuvolditud mõõtmed (sisse) | 7,09 * 19,29 * 29,13 (18 * 49 * 74 cm) |
| Kandevõime (naela) | 132 (60 kg) |
| Neto/brutokaal (naela) |
17,9 (7,8 kg) / 19,4 (8,5 kg)
|
| Ratta suurus ja materjal | 7*1,5-tolline PVC ratas |
| Raami materjal | Q195 süsinikteras |
| Kangas | 600D Oxfordi riie (PVC kate) |
| Värv | PUNANE/ Nõustu kohandatud |
| Kohandatud tugi | ODM/OEM/OBM |
| Rakendus | rand, telkimine, aed, õues |
| Päritolukoht | Shandong, Hiina |

Värvikas disain, saame printida teie logo või kujunduse, saatke meile lihtsalt kõrge eraldusvõimega pilt. Teie jaoks professionaalne disaini- ja tehniline meeskond


Meil on erinevad struktuurid ja stiilid, TMFW004 on kolmas voltimisstiil, ka Amazonis kõige levinum stiil. Võrreldes vihmavarjude kogumisstruktuuriga on seda palju lihtsam kasutada ja mõne sekundiga kokku panna. Meie ettevõte lisab sellele konstruktsioonile ka kokkuklapitava tagumise tagaluugi koos piduritega laiade ratastega, vahepeal töötame odavama ja ökonoomsema konstruktsiooni kallal, kõik kohandatud nõuded on teretulnud konsulteerima, meie teadus- ja arendusosakond ning disainiosakond annab endast parima, et teie vajadusi rahuldada.

Väändvedru struktuuri käepide, naaseb vabastamisel automaatselt.
Sellel kärul on väga stabiilne käepide, mis naaseb vabastamisel automaatselt. Meil on ka mitme käepideme struktuur: summutuskonstruktsiooniga käepide, mis on paigutatud mis tahes nurga alla, käepide ei kuku maapinnale; kolmeosaline käepide, saab reguleerida käepideme kõrguse reguleerimiseks.


Hulgimüügi kohandamisprotsess

Seotud tooted
| ITEM |
|
|
|
|
| Kaal (Ib) | 23.4 | 17.9 | 26.46 | 30 |
| Avatud suurus (tollides) | 35.83*20.08*40.55 | 28.35*18.9*21.65 | 50*22.83*44.09 | 39.76*22.44*42.52 |
| Kokkupandud suurus (tollides) | 7.87*22.44*30.71 | 7.09*19.29*29.13 | 24.4*7.09*31.5 | 14.57*12.6*31.5 |
| Kandevõime (naela) | 176 | 132 | 176 | 220 |
Ettevõtte ülevaade

Sertifitseerimine

Pakkimine ja saatmine

näitus

KKK
Kas olete tootja või kaubandusettevõte?
Oleme oma tehasega kokkupandavate vagunite tootja. Oma 23-aastase survevalutoodete ja plekkdetailide tootmise kogemusega saate sellest kindlasti midagi.
Kuidas tellimust edasi teha?
Esiteks andke meile teada oma nõuded. Teiseks pakume pakkumist vastavalt teie nõudmistele või meie soovitustele. Palun saatke meile oma ostutellimus e-posti teel. Peame teie tellimuse jaoks teadma järgmist teavet.
1) Tooteteave: kogus, spetsifikatsioon (mahutavus, suurus, materjal, värv ja pakkimisnõue).
2) Vajalik tarneaeg.
3) Tarneteave: ettevõtte nimi, aadress, telefoninumber, sihtkoha meresadam/lennujaam.
4) Ekspediitori kontaktandmed, kui neid on Hiinas.
Kolmandaks kinnitab klient tooted ja maksab ametliku tellimuse eest tagatisraha. Neljandaks korraldame tootmise ja saatmise, siis maksate meile saldo.
Kuum tags: aiarand toidupoeskäru kokkupandav vagun
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Küsi pakkumist














