Kokkupandav Jardin Utility Wagon matkakäru
Meie Garden Camping kokkupandav käru on mõeldud igapäevaseks kasutamiseks, keskmise suurusega, ideaalne lahendus teie välitegevusteks! See käru on valmistatud kvaliteetsest süsinikterasest ja vastupidava 600D Oxfordi lapiga, mis tagab, et see peab vastu suurele koormusele. Kõik maastikurattad sobivad igat tüüpi välismaastikuga, alates pinnasest kuni kiviste radadeni. Seda ostukorvi saab kohandada erinevates värvides ja seda saab isikupärastada ka mitme värvikombinatsiooniga.
See Garden Camping kokkupandav käru ei ole lihtsalt tavaline käru – see on multifunktsionaalne baasmudel, millele saab lisada mitmeid tarvikuid, nagu tõukurang, tassilaud, varikatus, tagumine korv. Meie Garden Camping kokkupandava käruga on teil vabadus planeerige oma reis, ilma et peaksite muretsema oma varude kaasaskandmise pärast.
Tootekirjeldus
| Üksus nr | TMFW003 |
| Avatud mõõde (sisene) | 35,83 * 20,08 * 40,55 (91 * 51 * 103 cm) |
| Kokkuvolditud mõõtmed (sisse) | 7,87 * 22,44 * 30,71 (20 * 57 * 78 cm) |
| Kandevõime (naela) | 176 (80 kg) |
| Neto/brutokaal (naela) |
23,4 (10,6 kg) / 24,9 (11,3 kg)
|
| Ratta suurus ja materjal | 7*1,5 PVC |
| Raami materjal | Q195 süsinikteras |
| Kangas | 600D Oxfordi riie (PVC kate) |
| Värv | Nõustu kohandatud |
| Kohandatud tugi | ODM/OEM/OBM |
| Rakendus | Rand, telkimine, aed, õues |
| Päritolukoht | Shandong, Hiina |


- 【Torsioonvedru käepide】
Kokkupandav vedrukäepidemega universaal – see on ideaalne lahendus neile, kellel näib alati lenks maha minevat! Automaatse tagasilöögi funktsiooniga ei pea te muretsema haarde kaotamise ja juhtraua maapinnale kukkumise pärast. Laske lihtsalt lahti, see hüppab tagasi oma kohale.
- 【Lisa topsihoidjad】
Selle kasuliku kokkupandava käru esiküljel on kaks mugavat veepudelikotti, mis hõlbustavad niisutust ja väikeste esemete, nagu päikeseprillid, kõrvaklapid ja palju muud, hoidmist. Tagaküljel on suur võrk, mis mahutab teie riideid, ajakirju ja muid esemeid, et saaksite ta oma tagaaeda välja viia ja õues nautida.
- 【Kõik Maastik Ratas】
Meil on valida laiade ja kitsaste rataste vahel, rattad on valmistatud PVC-st, PU-st, kummist jne. Saame kohandada suurust vastavalt teie vajadustele. Praegu on meil ainult laiad rattad, mida saab varustada piduritega, konstruktsioone on kahte tüüpi: ülemine pidur ja külgpidur. Pole vaja pead alla lasta, käsi ei ole vaja määrida, pidurdada saab jalgadega!


- 【Rebenemiskindel kangas】
Valmistatud kvaliteetsest 600D Oxfordi kangast. Mõistame, et igal kliendil on ainulaadsed vajadused, meie kangast saab kohandada ühe- või kahekihilise disainiga. Meie käru on saadaval paljudes atraktiivsetes värvitoonides, olenemata sellest, kas eelistate erksaid toone või vaoshoitumaid toone, meil on teie stiiliga sobiv värv.
- 【Vastupidav raam】
Selle käru vastupidav konstruktsioon võimaldab sellel hoida kuni 176 naela, nii et saate seda mugavalt kogu oma varustusega laadida.
- 【Mitmekülgsus】
Tugeva varikatusega, mis kaitseb teid päikese eest, ja käepärase tõukekäepidemega saate hõlpsalt oma varustust ja asju oma kämpingus hõlpsalt teisaldada! Kuid see pole veel kõik – sellel matkakärul on ka avar tagumine korv, mis muudab selle ideaalseks matkatarvete kandmiseks.




- 【Lihtne voltida】

Seotud tooted
| ÜKSUSE |
|
|
|
|
| Kaal (Ib) | 23.4 | 17.9 | 26.46 | 30 |
| Avatud suurus (tollides) | 35.83*20.08*40.55 | 28.35*18.9*21.65 | 50*22.83*44.09 | 39.76*22.44*42.52 |
| Kokkupandud suurus (tollides) | 7.87*22.44*30.71 | 7.09*19.29*29.13 | 24.4*7.09*31.5 | 14.57*12.6*31.5 |
| Kandevõime (naela) | 176 | 132 | 176 | 220 |
kohandada protsessi

Ettevõtte ülevaade

sertifikaadid

Pakkimine ja saatmine

näitus

Kuum tags: kokkupandav jardin kommunaalvagun matkakäru
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Küsi pakkumist













