Diy kokkupandav tagaluugiga kokkupandav sportvanker
Meie mitmekülgne ja kompaktne kokkuklapitav matkavagun, mis on nüüd saadaval mitmes värvitoonis ja suurtes kogustes eritellimusel. Tuginedes meie populaarsele mudelile TMFW001, uuendasime seda universaali tagumise avatud tagaluugiga, et suurendada hoiuruumi stabiilsust ohverdamata.
Mõned tegurid, mida kokkupandava vaguni valimisel arvestada, hõlmavad suurust, kandevõimet, vastupidavust ja kasutusmugavust. Näiteks mahukate esemete vedamiseks sobib suuremate mõõtmete ja kandevõimega vagun, aiatööriistade kandmiseks aga väiksem vagun. Kui teil on vaja transportida palju matkavarustust, eriti kui lähete randa, peate kaasa võtma vihmavarjud, telgid ja muud suured esemed, on meie vastupidav mudel teile ideaalne valik. Oma avara pagasiruumiga saab see ühe reisiga hakkama kogu teie telkimiseks vajalikuga.
Toodete kirjeldus
| Üksus nr | TMFW001-PW |
| Avatud mõõde (sisene) | 50,4 * 20,08 * 42,52 (128 * 51 * 108 cm) |
| Kokkuvolditud mõõtmed (sisse) | 14,57 * 11,02 * 29,53 (37 * 28 * 75 cm) |
| Kandevõime (naela) | 220 (100 kg) |
| Neto/brutokaal (naela) |
25,1 (11,4 kg) / 26,9 (12,2 kg)
|
| Ratta suurus ja materjal | 7*4 PU |
| Raami materjal | Q195 süsinikteras |
| Kangas | 600D Oxfordi riie (PVC kate) |
| Värv | Nõustu kohandatud |
| Kohandatud tugi | ODM/OEM/OBM |
| Rakendus | Rand, telkimine, aed, õues |
| Päritolukoht | Shandong, Hiina |


Populaarne kolmeosaline stiilis käepide! See elegantne ja trendikas käepide võimaldab teil kohandada selle kõrgust vastavalt teie eelistustele ja kasutusharjumustele. Vajutades lihtsalt nuppu ja tõmmates käepidet välja, saate reguleerida selle täiuslikule kõrgusele, mis sobib teie pikkuse ja igapäevaste vajadustega. Kui olete leidnud ideaalse kõrguse, klõpsake käepide lukustusmehhanismi abil kindlalt oma kohale. Tänu meie summutusstruktuurile ei kuku käepide maapinnale isegi siis, kui see asetatakse mis tahes nurga alla ilma kinnituseta.

Maastikulaiad rattad on varustatud piduritega, mis on mägedel või kallakutel väga kasulikud. Te ei pea kummardama ega käsi määrima, sest jalgu saate kasutada pidurdamiseks ja rataste avamiseks. Pange tähele, et selle mudeli rattad ei ole eemaldatavad. Kui otsite eemaldatavate ratastega mudelit, vaadake meie TMFW002.

Selle kokkupandava käru rattaid saab kohandada vastavalt teie eelistustele materjalide ja suuruste osas. Anname endast parima, et hankida teie nõuetele vastavad rattad. Kui kogus on suurepärane, saame teie jaoks vormi valmistada.


Täiendasime eelmist tagaluugi struktuuri, lisades metallist tarvikuid, mis on ilus ja praktiline. Suurenenud kokkupandava vaguni mahutavus, ei pea enam muretsema, kuidas pikki esemeid paigutada. Pärast tagaluugi sulgemist ärge unustage luku kinnitada, et kärus olevad rasked esemed ülesmäge sõites tagauksest välja ei kukuks. Lisaks saame kinkida ka kaks elastset nööri ja konksu, millega saab kinnitada esemeid, mis käivad üle käru korpuse.




Kuidas kokkupandav vagun kokku lükata
Esmalt võtke välja alumine laud, sulgege tagaluuk ja pange käepide tagasi, seejärel tõstke riidest koti põhja keskel olev tõmberõngas, koondage kogu keha kokku ja mässige see köiega, kasutage välimist riidest kotti katta ja panna alumine laud koti küljele.
Seotud tooted
| ITEM |
|
|
|
|
| Kaal (Ib) | 23.4 | 17.9 | 26.46 | 30 |
| Avatud suurus (tollides) | 35.83*20.08*40.55 | 28.35*18.9*21.65 | 50*22.83*44.09 | 39.76*22.44*42.52 |
| Kokkupandud suurus (tollides) | 7.87*22.44*30.71 | 7.09*19.29*29.13 | 24.4*7.09*31.5 | 14.57*12.6*31.5 |
| Kandevõime (naela) | 176 | 132 | 176 | 220 |
kohandada protsessi

Ettevõtte ülevaade

sertifikaadid

Pakkimine ja saatmine

näitus

Kuum tags: isetehtud kokkupandav tagaluugiga sportlik kokkuklapitav universaal
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Küsi pakkumist















