Kokkupandav rannavanker vahetatava rattaga

Kas soovite teada, kuidas oma kokkupandaval vaguni rattaid vahetada? Heitke pilk meie populaarsele tootele: unikaalse eemaldatava rattakonstruktsiooniga kokkupandav käru. Selle kokkupandava vankrikorvi silmapaistvaim omadus on see, et sellel on eemaldatavad rattad, mis eristavad selle ülejäänud kärudest. Selle omaduse eeliseks on see, et rattaid on lihtne puhastada ja vahetada, ilma et oleks vaja mingeid tööriistu või tehnilisi võtteid, isegi kui ratastega on probleeme, ei mõjuta see vankri eluiga.
See kokkupandav käru on valmistatud süsinikterasest konstruktsioonist, mis on väga vastupidav ja mida saab kasutada mitmel maastikul. Raamil on originaalne haamriga disain ning kanga ja raami värvi saab kohandada vastavalt teie eelistustele. Pakume ka võimalust lisada kohandatud küljetaskuid ja logosid, et muuta see tõeliselt ainulaadseks.
Toodete kirjeldus
| Üksus nr | TMFW002-N |
| Avatud mõõde (sisene) | 39,76 * 20,08 * 42,52 (101 * 51 * 108 cm) |
| Kokkuvolditud mõõtmed (sisse) | 14,57 * 10,63 * 31,5 (37 * 27 * 80 cm) |
| Kandevõime (naela) | 220 (100 kg) |
| Neto/brutokaal (naela) |
23,6 (10,7 kg) / 26,5 (12 kg)
|
| Ratta suurus ja materjal | 7*1,5 PVC |
| Raami materjal | Q195 süsinikteras |
| Kangas | 600D Oxfordi riie (PVC kate) |
| Värv | Nõustu kohandatud |
| Kohandatud tugi | ODM/OEM/OBM |
| Rakendus | Rand, telkimine, aed, õues |
| Päritolukoht | Shandong, Hiina |

- Süsinikterasest toru kronstein on paksenenud ja vastupidav, talub 220 naela;
- Suur mahutavus, matkavarustust saab laadida ühte kärusse;
- Kiiresti eemaldatav ratas, lihtsad asendajad, ülipaindlik;
- 600D Oxfordi riie, kriimustus- ja kulumiskindel;
- Sissetõmmatav käepide, tüdrukud saavad seda ilma pingutuseta lükata ja tõmmata;
- Täielikult kokkupandav matkavagun, lihtne hoiustada.

Meil on mitmesuguseid käepideme struktuure ja sellel TMFW002-l kasutame summutavat käepidet, mida saab paigutada mis tahes nurga all ja mis hoiab seda paigal ilma maapinnale kukkumata. Käepidet saab üles reguleerida, vajutades lihtsalt kolmnurkliigendil olevat nuppu. Käepideme käepidemed on ergonoomilised ja mugavamad käes hoida ning neile on omistatud aAmeerika Ühendriikide välimuse patent.


Paljud inimesed imestavad kokkupandava vaguni ratta vahetust. Tutvustame selle käru suurimat eelist – eemaldatavaid rattaid –leiutise patentSelle konstruktsiooni puhul vajutage ratta kiireks eemaldamiseks ratta kohal asuval raamil olevat kollast nuppu ja joondage paigaldamise ajal augud lihtsalt vertikaalselt, et eemaldada ega paigaldada tööriistu ega tehnilisi oskusi.

Voldi käru kokku:Kõigepealt võtke välja alumine laud, seejärel tõstke õrnalt kangakoti põhja keskel olev tõmberõngas, koondage kogu keha kokku ja mässige see põhjaplaadi ja välimise riidekotiga.

Käru kandmine:Pärast käru mähkimist kinnitage väliskoti alumine takjapaber läbi käru korpuse põhja ja veenduge, et see ei oleks lahti enne selle kandmist või transportimist, siis saate selle hõlpsalt tõsta.

See kokkupandav vagun vajub üsna väikeseks ja kui teil on piiratud panipaik, saab rattad eemaldada ka ühekordseks ladustamiseks! Rataste lahtivõtmisel saab lahtivõtmiseks vajutada ratta kohal olevat kiirkinnitusnuppu. Saab kergesti pagasiruumi panna.


Kokkupandav vagun saab lisada neli elastset rihma kehakoti nurkadesse, saab asetada torule ja kokkupandavale lauaplaadile, nii et nii kerge kokkupandav käru, aga ka painduv laud, panipaik ja söögikoht kaks ühes.

Seotud tooted
| ITEM |
|
|
|
|
| Kaal (Ib) | 23.4 | 17.9 | 26.46 | 30 |
| Avatud suurus (tollides) | 35.83*20.08*40.55 | 28.35*18.9*21.65 | 50*22.83*44.09 | 39.76*22.44*42.52 |
| Kokkupandud suurus (tollides) | 7.87*22.44*30.71 | 7.09*19.29*29.13 | 24.4*7.09*31.5 | 14.57*12.6*31.5 |
| Kandevõime (naela) | 176 | 132 | 176 | 220 |
kohandada protsessi

Ettevõtte ülevaade

sertifikaadid

Pakkimine ja saatmine

näitus

Kuum tags: kokkupandav vahetatava rattaga kokkupandav rannavagun
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Küsi pakkumist















